Rodzinna tradycja myśliwska

Rodzinna tradycja myśliwska przyczyniła się do tego, że łowiectwo stało się naszą pasją. Aktualnie, w naszej familii, poluje już kolejne pokolenie. Prekursorem tradycji myśliwskich w naszej rodzinie był pradziadek Józef Stash.

My z wielką przyjemnością, przekazujemy wiedzę, którą dysponujemy naszym gościom. Dbając jednocześnie o każdy detal i szczegół organizowanych przez nas wydarzeń.

Polowania nie mają dla nas żadnych tajemnic i dobrze znamy oczekiwania prawdziwego myśliwego udającego się na niwę łowiecką. Wybierając nasze biuro, masz pewność, że spotkasz się z prawdziwymi profesjonalistami, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Dołącz do nas już dziś. Serdecznie zapraszamy.

Darz Bór!

Co nas wyróżnia?

Rodzinna atmosfera

Klienci naszej firmy są na naszymi gośćmi, których traktujemy jak członków rodziny. Na naszych polowaniach, dbamy o prawdziwie rodzinną atmosferę.

Niezapomniany klimat

Po powrocie do domu, wspomnienia z pobytu w naszych łowiskach, na długo pozostaną w Twojej pamięci. Nasi klienci, powracają do nas bardzo szybko, aby ponownie przeżyć wspaniałą, łowiecką przygodę.

Indywidualne podejście

Każdego naszego gościa traktujemy indywidualnie, staramy się spełnić wszystkie życzenia dotyczące: organizacji polowania, zakwaterowanie czy dodatkowych atrakcji.

Jesteś zainteresowany polowaniem w Polsce?

Poznaj naszą specjalną ofertę polowań grupowych, polowań rodzinnych, oraz polowań indywidualnych VIP.
Sprawdź, co nas wyróżnia i dlaczego warto z nami polować!